SHPALLJA E PRODUKTIT

Dhoma jonë e provës së klimës është e përshtatshme për pajisje të ndryshme të vogla elektrike, instrumente, automobila, aviacion, kimikate elektronike, materiale dhe përbërës dhe teste të tjera të nxehtësisë së lagësht.Është gjithashtu i përshtatshëm për testet e plakjes.Kjo kuti testimi miraton strukturën më të arsyeshme dhe metodën më të qëndrueshme dhe të besueshme të kontrollit aktualisht, duke e bërë atë të bukur në pamje, të lehtë për t'u përdorur, të sigurt dhe me saktësi të lartë të kontrollit të temperaturës dhe lagështisë.

 • Dhoma e temperaturës së lagështisë së makinës mini testuese klimatike UP-6195M (7)
 • UP-6195M Dhoma e temperaturës së temperaturës së makinës për testim klimatik të mini (8)

Më shumë Produkte

 • rreth-717
 • rreth-717 (2)
 • rreth-717 (1)

Profili i Kompanisë

Uby Industrial CO., Ltd. është një kompani profesionale që përqendrohet në pajisje të ndryshme testimi të simulimit mjedisor.Baza e prodhimit është e vendosur në qendrën prodhuese të vendit - Dongguan.rrjeti ynë ndërkombëtar i marketingut dhe sistemi i shërbimeve pas shitjes po vazhdojnë të zhvillohen, dhe që janë shumë të kënaqur nga klientët tanë.Shumica e përbërësve kryesorë të produkteve janë nga Japonia, Gjermania, Tajvani dhe kompani të tjera të famshme jashtë shtetit.

pse na zgjodhet ne

Mbështetje Teknike Profesionale

Ne kemi një ekip profesional R&D me vite përvojë të fokusuar në pajisjet e testimit të personalizuara.

Përgjigje të shpejtë

Profesionistët tanë do të përgjigjen në internet brenda një ore, duke kuptuar në mënyrë efikase dhe efektive nevojat e klientëve tanë, duke përfshirë kërkesat e OEM dhe ODM.

Sigurimi i cilësisë

Ne zbatojmë masa kontrolli me cilësi të lartë në çdo fazë, duke përdorur procese të sakta prodhimi dhe komponentë të importuar për të siguruar performancën më të lartë të produktit.

Avantazhi i çmimit dhe garancia e dorëzimit

Si furnizues i drejtpërdrejtë, ne ofrojmë çmime konkurruese dhe avantazhe në kosto.Ne gjithashtu angazhohemi për dërgimin e pajisjeve të klientit në kohë ose edhe përpara afatit.

 • Përshtaten në mënyrë efikase dhe efektive nevojat e klientit

LAJMET DHE BLOGET E FUNDIT

 • Përpara se të blini testin e shiut...

  Le të ndajmë 4 pikat e mëposhtme: 1. Funksionet e kutisë së provës së shiut: Kutia e testimit të shiut mund të përdoret në punëtori, laboratorë dhe vende të tjera ...
  Lexo më shumë
 • dytr-7

  Zgjidhje për testet e papërshkueshme nga uji...

  Sfondi i programit Në sezonin e shirave, pronarët e rinj të energjisë dhe prodhuesit e pajisjeve të karikimit shqetësohen nëse ...
  Lexo më shumë
 • dytr (6)

  Ecni në Dhomën e Testit të Stabilitetit

  Dhoma me temperaturë dhe lagështi konstante është e përshtatshme për temperaturë të ulët, temperaturë të lartë, temperaturë të lartë dhe të ulët...
  Lexo më shumë
 • dytr (5)

  Parimi i motit UV...

  Dhoma e provës së plakjes së motit UV është një tjetër lloj pajisjeje për testimin e fotoplakjes që simulon dritën në rrezet e diellit....
  Lexo më shumë
 • Cilat janë përdorimet e UV Agi...

  Cilat janë përdorimet e makinerive të testimit të plakjes UV?Makina e testimit të plakjes ultraviolet është për të simuluar një pjesë të dritës natyrore, temperaturës, lagështisë...
  Lexo më shumë